Terminale płatnicze

    W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić dobrze prosperującą Firmę handlową czy usługową obsługującą wyłącznie płatności gotówkowe. Niezbędnym narzędziem stają się terminale do akceptacji płatności kartami. 
 
    Dzięki akceptacji kart płatniczych możecie Państwo zwiększyć liczbę klientów. Cytując za badaniem przeprowadzonym na zlecenie Visa Europe:
„….prawie połowa (47%) polskich konsumentów posiadających kartę płatniczą w grupie wiekowej 16-60 lat deklaruje, że wolałaby zrobić zakupy w firmie przyjmującej płatności kartami niż w firmie, która takiej możliwości nie oferuje. Konsumentów z podobnymi preferencjami jest odpowiednio 46% w Niemczech, 53% w Wielkiej Brytanii, 54% w Hiszpanii i aż 69% we Włoszech”
Według danych organizacji płatniczych wprowadzenie terminala może zwiększyć obrót nawet o 20%. 
Pełen tekst artykułu (www.visa.pl) [artykuł do pobrania].
 
 
    Oferujemy terminale płatnicze Firmy PayTel SA będącej Krajową Instytucją Płatniczą spełniającą  wymogi Komisji Nadzoru Finansowego. 
Oferujemy obsługę płatności niemalże wszystkimi dostępnymi kartami.  Nasze terminale z aplikacją ePay obsługują płatności zbliżeniowe (contactless), na chip z podaniem nr PIN jak również na podpis. 
karty2
 
    Masz już terminal w swojej Firmie? To doskonale! Wiesz już jak bardzo jest potrzebny. Jednak może mógłbyś płacić za jego użytkowanie mniej? A może chciałbyś realizować na nim więcej usług? Napisz do nas i podaj swój nr telefonu. Oddzwonimy z ciekawą ofertą.
 
    Nie masz jeszcze terminala? Nie martw się! Z przyjemnością złożymy Ci świetną ofertę. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, podasz swój nr telefonu, a niezwłocznie oddzwonimy do Ciebie i błyskawicznie rozwiążemy ten problem, a Ty będziesz mógł skupić się na obsłudze swoich Klientach. 

Zapewniamy także obsługę aplikacji BLIK zapewniającej przyjmowanie płatności za pomocą telefonu Klienta. Wkrótce także z wykorzystaniem technologi NFC!
 
Ciekawą propozycją jest aplikacja eVoucher umożliwiająca sprzedaż doładowań do telefonów komórkowych.
 
Najnowsza aplikacja eBill umożliwia przyjmowanie opłat za rachunki, zapewniając wysoką prowizję dla punktu obsługującego. 
Wolisz terminal stacjonarny czy przenośny? Pracujący przez internet czy niezależny korzystający z sieci GSM? Poczytaj i zdecyduj sam!
 
Masz kasę fiskalną? Dla wybranych modeli oferujemy integrację z terminalem płatniczym.
ict220_01,w_1200,_small
iwl250_04,w_1200,_small
1,w_1200,_small