O nas

START:  01 sierpień 1996r.

Młodzi, bez specjalnych doświadczeń zawodowych, ale pełni dobrych chęci i gotowi do ciężkiej pracy, rozpoczęliśmy realizację naszego planu na życie - WŁASNĄ FIRMĘ.

Trudne początki przełamywaliśmy pozytywnymi nadziejami, a zapał do pracy i otwartość na zmiany, powoli "namalowały" obraz tego, czemu chcieliśmy poświęcić nasze życie zawodowe.

DZIŚ jesteśmy dumni z tego, co udało nam się stworzyć przez ostatnie ponad 20 lat. Nadal największą satysfakcję czerpiemy z dobrych relacji z naszymi Klientami i mamy nadzieję, że kolejne lata pozwolą nam nadal oferować Państwu naszą wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.

Dziękujemy za zaufanie, życząc wszystkim Państwu wytrwałości w osiąganiu celów i siły w działaniu.

 

Z poważaniem,

Beata i Piotr Chaberek

 


 

 

Firma "PEROX" Kasy Fiskalne istnieje od 1996r. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Firm: POSNET, ELZAB, NOVITUS, EDATA (dawniej FARIMEX) oraz ACLAS. Oferujemy wszelkie urządzenia oraz oprogramowanie niezbędne do fiskalizacji i informatyzacji Państwa Przedsiębiorstw. Trzonem naszej działalności jest sprzęt fiskalny, ale sprzedajemy także wagi elektroniczne, szuflady kasowe, czytniki kodów kreskowych, kolektory danych, metkownice oraz rolki kasowe.

Dbamy o to, aby w naszym salonie wystawowym mogli Państwo "na żywo" obejrzeć szeroką gamę urządzeń fiskalnych. W bieżącej sprzedaży posiadamy materiały eksploatacyjne (rolki do kas, metki, etykiety) do wszystkich oferowanych modeli urządzeń.  W ofercie posiadamy także oprogramowanie do obsługi gastronomi oraz hotelarstwa.

Oferujemy Państwu również terminale do akceptacji kart płatniczych oraz doładowań telefonów i kart PrePaid.

 

Zadaj nam pytanie, a my z przyjemnością znajdziemy najlepszą odpowiedź!

 

Bezpośrednim działaniem obejmujemy Szczecinek oraz teren w promieniu około 100km. Z przyjemnością i bezproblemowo obsługujemy także Klientów z całej Polski (w takim przypadku wymagany jest chociażby czasowy dostęp do internetu).

Tworzymy zgrany Zespół oddanych i zafascynowanych swoją pracą ludzi. Jesteśmy mobilni i przygotowani do realizacji nawet dużych wyzwań technologicznych!

Dzięki wieloletniej, owocnej współpracy z urzędami skarbowymi, skutecznie reprezentujemy przed nimi naszych Klientów we wszelkich sprawach formalnych.

 

Należymy do Profesjonalnej Sieci Sprzedaży - "Centrum Kasiarzy.pl ": 

Centrum Kasiarzy - kasy fiskalne, drukarki fiskalne

 

 

Biuro Handlowe:  78-400 SZCZECINEK, ul. ARMII KRAJOWEJ 68

Kontakt telefoniczny:  94/374-21-50 (pon-pt w godz. 9.00 - 17.00)

Serwis:  666 200 766,  698 069 125,  664 958 316

 

Nasz profil na PanoramaFirm.pl
W3Schools